Vieši CV

 
Europass
Gyvenimo aprašymas
Asmeninė informacija
Vardas pavardė Erika Gelžinytė
Adresas (-ai) Žarės 17, Žarėnai, Šiaulių rajonas
Telefonai
Mob. telefonai +37064852454
El pašto adresas (-ai) gelerikaq@gmail.com
Pilietybė Lietuvos
Gimimo data 1993-10-23
Lytis Moteris
Praktikos metu pageidaujamas darbas ar profesinės veiklos sritis Verslo administravimas, specializacija - finansų valdymas.
Darbo patirtis
Datos Nuo 2012 m.
Profesija arba pareigos Degustatorė/prezentatorė
Pagrindinės veiklos ir atsakomybės Gaminių pristatymas prekybos centruose, mėginukų dalinimas, malonus bendravimas su pirkėjais.
Organizacijos pavadinimas Reklamos agentūra "Galley Group"
Asmeniniai gebėjimai ir kompetencijos
Gimtoji kalba Lietuvių
Socialiniai gebėjimai ir kompetencijos Gebėjimas dirbti su kitais žmonėmis ir individualiai, kūrybiškas mąstymas, problemų sprendimas, efektyvus bendravimas, šie gebėjimai buvo išugdyti mokymosi metu. laisvalaikio veikloje ir dirbant reklamos agentūroje. Taip pat gebėjimas prisitaikyti daugiakultūrėje aplinkoje, kurį išsiugdžiau Erasmus dalinių studijų metu.
Organizaciniai gebėjimai ir kompetencijos Išmanau darbo organizavimo tvarką, koordinavimą, mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis, visus šiuos gebėjimus išsiugdžiau dirbdama reklamos agentūroje, taip pat mokymosi metu.
Darbo kompiuteriu gebėjimai ir kompetencijos Operacinės sistemos Windows administravimas. Gerai moku naudotis Microsoft Office programomis (Word, Excel, PowerPoint).
Kiti gebėjimai ir kompetencijos Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas, darbštumas. Vairavimo teisės (B kategorija) nuo 2013 m.
Papildoma informacija Esu dalyvavusi studentų konferencijoje, buvau išvykusi studijuoti į Portugaliją pagal Erasmus studijų programą.
Priedai